Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Asortyment pieców modułowych naszej firmy dzieli się na:

oraz

  •  piece przeznaczone do montażu samodzielnego

Tworząc ofertę kominki-deluxe, staraliśmy się, aby odpowiadały one nie tylko osobistym preferencjom klientów, ale także możliwościom technicznym ich lokali, ogrodów, a przede wszystkim nieruchomości mieszkalnych. Co więcej, nasze piece modułowe są odpowiedzią na aktualne trendy w branży, które odnoszą się między innymi do podejścia ekologicznego w kontekście prowadzenia gospodarstwa domowego, biznesu oraz do pogłębionej świadomości względem zdrowego odżywiania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą pieców modułowych naszej firmy. 

Idealny piec dla cukierni lub piekarni 

Nie ulega wątpliwości, że piec do wypiekania pieczywa lub ciasta stanowi podstawowy element wyposażenia każdej piekarni oraz cukierni. To z kolei sprawia, że proces jego zakupu wymaga wzięcia pod uwagę szeregu czynników, które powinny zapewnić stabilność funkcjonowania mniejszych i większych przedsiębiorstw. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klienci wybierając najlepszy model pieca modułowego dla swojego biznesu pod uwagę biorą, takie jego cechy jak: funkcjonalność, wydajność, solidność, oszczędność użytkowania, design i cena. Dobierając modele pieców do naszej oferty, uwzględniliśmy wszystkie te aspekty. Na wyjątkowe życzenia i rozwiązania dysponujemy szeregiem indywidualnych rozwiązań. 

 

Wybór pieca szamotowego dla swojej piekarni jest idealnym sposobem na wyróżnienie się wśród konkurencji. Pieczywo wypiekane w tego typu piecach zupełnie inaczej wygląda, pachnie oraz smakuje. Jest to doskonała strategia dla nowo powstałych przedsiębiorstw, których zadaniem jest pozyskanie pierwszych klientów. Relacje naszych dotychczasowych usługobiorców potwierdzają, że decyzja o zakupie pieca tradycyjnego do piekarni była prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

 Modułowy piec murowany 

Gotowy piec murowany wprost idealnie nadaje się do postawienia na terenie przydomowym lub outdoorowym. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na jego lokalizację w ogrodzie, właściwie trudno znaleźć przeciwwskazania dla jego zakupu. Modułowy piec murowany charakteryzuje się solidnością wykonania, szeroką funkcjonalnością i designem nawiązującym do ciepła rodzinnego. Warto zauważyć, że obecność solidnego pieca zwiększa ponadto walory wizualne całej posesji. 

Dodatkowy atut pieców modułowych

Dodatkową korzyścią wynikającą z zamówienia tego rodzaju pieca w firmie kominki-deluxe jest możliwość wyboru jego wymiarów i niektórych cech konstrukcyjnych. Należą do nich między innymi:

 

  • głębokość pieca - głębokość ustalana jest na podstawie docelowej liczby kopuł, z których wykonany jest piec, 
  • wygląd pieca marmurowego - jego front udekorowany może zostać motywem klinkieru lub płytkami mediterańskimi, 
  • rodzaj wykończenia pieca - gotowy do użytku piec murowany może mieć formę surową idealnie nadającą się pod zabudowę lub zostać wykończony izolacją i tynkiem.

Piece modułowe 

Kominki modułowe stanowią połączenie elementów konstrukcyjnych tworzących wspólną całość. Zaletą tego typu budowy pieców jest możliwość wyboru jego poszczególnych części względem osobistych preferencji i oczekiwań. W przypadku kominków modułowych firmy kominki-deluxe możliwy jest wybór wyglądu pieca i jego wielkości. Stanowi to niepodważalną korzyść także w kontekście montażu kominka w miejscu jego przeznaczenia. 

Modułowe piece do chleba przeznaczone do samodzielnego montażu 

Składanie poszczególnych elementów pieca na miejscu umożliwia przede wszystkim ich montaż w trudno dostępnych miejscach. Co więcej, taki rodzaj pieca znacznie łatwiej dostosować do warunków architektonicznych pomieszczenia. W asortymencie kominki-deluxe znajdują się następujące modele pieców modułowych przeznaczonych do samodzielnego montażu:

 

    • Piec 60 × 90 - tradycyjny piec modułowy o palenisku o wymiarach 60 × 90 składa się z 4 kopuł i 40 cegieł szamotowych. W przypadku potrzeby i preferencji możliwe jest przedłużenie konstrukcji pieca. Istnieje możliwość doboru rodzaju ich drzwiczek żeliwnych, przy czym otwór na nie przeznaczony jest wyjątkowo duży.
    • Piec Smart 3 - ten model pieca bardzo często wybierany jest przez klientów w celu aranżacji ogrodu lub tarasu. Przydomowe miejsce rekreacyjne z jego udziałem staje się niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Piec smart 3 może być zarówno źródłem ciepła na zewnątrz domu, jak i miejscem do  przygotowywania potraw.
    • Piec Smart 4 - od pieca Smart 3 różni się przede wszystkim liczbą kopuł szamotowych, a więc także i większą wielkością.

 

 

Piec modułowy pośrednio opalany drewnem 

Piec pośrednio opalany drewnem znajdujący się w asortymencie firmy kominki-deluxe zawiera dwie komory, przy czym jedna przeznaczona została na palenisko, druga na miejsce do wypieku pizzy, chleba lub ciasta. Świetnie spisuje w wypieku produktów o nieco większych rozmiarach. 

Firma kominki-deluxe

Ideą powstania naszej firmy jest nieustanne dopracowywanie oferty nie tylko w kontekście wysokiej jakości produktów. Za priorytet postrzegamy także ponadprzeciętny standard obsługi klienta indywidualnego. Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu uniwersalnych rozwiązań, które staną się odpowiedzią na Państwa wszelkie potrzeby. Chcemy ponadto, aby zakup pieców modułowych oraz pozostałych produktów naszej  firmy przebiegał w sposób sprawny i bezstresowy.  

Piec chlebowy