Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Grille i kominki w ofercie:

Funkcje kominków zewnętrznych

Nie ulega wątpliwości, że podstawowym zastosowaniem kominka ogrodowego jest przyrządzanie w nim potraw, do których zaliczają się przede wszystkim dania mięsne. Korzyści wynikające z tego rodzaju przygotowania pokarmu są związane nie tylko z podwyższeniem ich walorów smakowych. Obróbka żywności na żywym ogniu zachowuje także znacznie więcej wartości odżywczych pożywienia. Co więcej, nabiera ono aromatu, który wzmacnia apetyt i nadaje wakacyjnego nastrój spotkaniom.

Piec zewnętrzny to niezawodny sposób na umilenie wieczoru na zewnątrz

Drugorzędnym przeznaczeniem kominka w większości przypadków jest jego funkcja  grzewcza. Możliwość ogrzewania się podczas spędzania długich wczesnojesiennych wieczorów w ogrodzie lub na tarasie kojarzyło się do tej pory z dobrem luksusowym  zarezerwowanym dla nielicznych. Dzisiaj natomiast mogą sobie także Państwo na niego pozwolić, decydując się na zakup kominka ogrodowego z asortymentu kominki-deluxe. My uwielbiamy patrzeć, jak za pośrednictwem wysoce wyselekcjonowanych produktów możemy przyczynić się do spełniania marzeń naszych klientów. 

Tradycyjny piec ogrodowy kominki-deluxe cechuje ponadto: 

  • Klasyczny design pasujący do tradycyjnego projektu ogrodu
  • Modułowa konstrukcja  
  • Możliwość palenia drewnem lub brykietem i peletem

Kominek ogrodowy - niebagatelny element posesji 

Warto zauważyć, że kominek ogrodowy o wyszukanym designie może mieć korzystny wpływ nie tylko na wygląd ogrodu, ale także na oblicze całej posesji. Jego obecność zwiększa prestiż domostwa, wskazując na gust i upodobania jego mieszkańców. Co więcej, tego typu element przestrzeni przydomowej jest formą wieloletniej inwestycji, której do tej pory nie pożałował żaden nasz dotychczasowy klient. 

Nowoczesne kominki ogrodowe - kominek do pieczenia pizzy

Na szczególną uwagę zasługuje faworyt i główny obiekt zainteresowania dotychczasowych klientów kominki-deluxe. Jest nim ekskluzywny kominek przeznaczony do profesjonalnego wypiekania pizzy w prywatnym ogrodzie! Do niebagatelnych korzyści dotyczących kominka należy możliwość jego transportu. Od momentu zakupu będą mogli Państwo cieszyć się kominkiem na czterech kółkach, który znajdzie się wszędzie tam, gdzie w danym momencie będzie potrzebny. Atutem tego rozwiązania jest także możliwość chowania kominka na czas sezonu zimowego lub aktualnego braku potrzeby jego użytkowania. Z jego udziałem można liczyć na niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju chwile z najbliższymi. 

 

Piec do pizzy nadaje się nie tylko na inwestycję domową, ale również firmową. Do tej pory zdecydowało się na niego także wiele firm z branży eventowej

Dlaczego warto kupić piec zewnętrzny w firmie kominki-deluxe?

  • Każdy pojedynczy model kominka realizowany jest z dbałością o najmniejszy detal. 
  • Kominki zewnętrzne cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia i wpływ warunków atmosferycznych. 
  • Firma kominki-deluxe oferuje modele kominków o wysokich walorach wizualnych.
  • Kominki-deluxe oferuje konkurencyjne ceny w branży.
  • Proces zakupowy przebiega w sposób sprawny i bezproblemowy.

Wysoki standard obsługi firmy kominki-deluxe

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości względem specyfikacji naszych kominków ogrodowych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół obsługi klienta nie tylko udzieli wszelkich potrzebnych informacji dotyczących produktów i procesu zakupu, ale zaoferuje także doradztwo w zakresie optymalnego wyboru  modelu kominka. 

 

Piec chlebowy