Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Jesteśmy producentem pięknego i funkcjonalnego pieca mobilnego opalanego drewnem, który doskonale sprawdza się na rynku jako piec stacjonarny, ogrodowy, ale także - co najważniejsze - jako piec mobilny.

Mobilny piec opalany drewnem

Jest to piec wykonany techniką spawalniczą, wykończony ręcznie i z wysoką precyzją. Piec w swoim wyposażeniu posiada okładzinę szamotową, drzwiczki stalowe, wylot spalin oraz szyber. Jego wielki atutem jest jego stabilna, mocna metalowa podstawie typu paleta, która doskonale umożliwia załadunek pieca na samochód dostawczy i przewożenia go w inne miejsce. Jest to doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane w czasie organizowanych festynów, imprez plenerowych, spotkań rodzinnych, warsztatów, jarmarków, biesiad, wszelkiego innego rodzaju imprez i pokazów wypieku pizzy, chleba, podpłomyków, ciasta, kołacza, eventów itp.

Jego atut to także indywidualne wykonanie, które tworzymy na specjalne życzenie naszego Klienta. Piec może być różnej wielkości:

  • jednopiętrowy
  • dwupiętrowy
    Mobilny piec opalany drewnem Mobilny piec opalany drewnem
  • trzypiętrowy
    Mobilny piec opalany drewnem Mobilny piec opalany drewnem
    Mobilny piec opalany drewnem  

wykończony specjalnym tynkiem. Każdy Klient może sobie zażyczyć także indywidualny wymiar swojego pieca.

Piec posiada oddzielne palenisko, na którym ułożone są szczelnie cegły izolacyjne. Całość zakończona jest szamotem, który pozwala na trwałe użytkowanie i długie utrzymywanie prawidłowej temperatury ciepła w czasie wypieku.

Nasze piece piętrowe wykonujemy z wysokiej jakości blachy ognioodpornej, która nie zmienia swoich kształtów, nie ulega korozji i dobrze spełnia swoją rolę w różnych warunkach atmosferycznych. Nie ulega zniszczeniu. Zewnętrzna strona pieca pokryta jest specjalna matą termiczną, która czyni go bardzo bezpiecznym dla użytkownika, chroniąc go przed przypadkowym oparzeniem, a dodatkowo zapewnia ochronę pieca przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zadaszenie pieca stanowi daszek drewniany wykonywany za dodatkową opłatą, tworzący jego specyficzny, piękny wygląd, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju. Daszek może być również wykonany z innego tworzywa wg indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Stanowi on także element zabezpieczający.

Smak, jaki daje opalanie drewnem w wypieku podpłomyków, pizzy, chleba, ciasta,kołacza, suszonych owoców i warzyw daje niepowtarzalny aromat i zapach.

Nasz produkt wykonywany jest z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Spełni on Państwa potrzeby w zakresie wypieku nie tylko chleba, podpłomyków czy pizzy, ale także tradycyjnych ciast. Swoim klimatem opalania drewnem pozwoli Państwu wrócić do tradycji tak poszukiwanych w dzisiejszym, nowoczesnym świecie.

Każdy piec możemy dostosować
do indywidualnych oczekiwań Klienta!

Powrót do listy pieców gotowych

Piec chlebowy