Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę pieca gotowego wymurowanego z kopulami. Szerokość pieca wynosi 60 cm wewnątrz, na zewnątrz 82 cm. Głębokość pieca wykonujemy na życzenie Klienta (od 3 kopuł wzwyż). Przy 3 komułach palenisko ma wymiary: 60x70 cm. Przy 4 kopułach: 60x 90cm. Front pieca zawsze jest kwadratowy z wizerunkiem klinkieru lub płytki medyteriańskie. Drzwiczki żeliwne, z termometrem, o szerokości 40 cm w świetle i wysokości 21cm w najwyższym punkcie. Dostępne są również drzwi przeszklone.

Piece przygotowywane są na specjalnej wylewce i ramie stalowej z wygodnymi uchwytami do przenoszenia. Dno pieca wyłożone jest płytką szamotową o grubości 3cm. Poniżej znajduje się izolacja pieca.

Wykończenie pieca jest w stanie surowym pod zabudowę lub na życzenie Klienta z izolacją i tynkiem. Wylot spalin do uzgodnienia z przodu lub w tylnej ścianie.

Ze względu na ręczne wykonanie, gotowy piec może nieznacznie różnić się wymiarowo i wizualnie od wzorów zaprezentowanych w materiałach reklamowych. 

Solidne piece do pizzy Wysokiej jakości piece chlebowe
Piec z kopułami Galeria pieców do pizzy
Wypróbuj nasze piece do pizzy  

Piec murowany 

Piec murowany jest najbardziej tradycyjną formą pieca ogrodowego. Jego obecność może stanowić punkt wyjściowy dla kreacji wymarzonego ogrodu przydomowego. Elegancki piec szamotowy z cegieł w połączeniu ze stylowym zestawem ogrodowym do siedzenia to przepis idealny na miejsce dla przysłowiowego i dosłownego ogniska domowego. Od samego początku wiedzieliśmy, że nie może go zabraknąć w asortymencie firmy kominki-deluxe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką naszego gotowego pieca murowanego.

Na czym polega wyjątkowość pieca murowanego?

Gotowy piec murowany to nic innego jak estetyczna konstrukcja budowlana umożliwiająca przyrządzanie różnego rodzaju posiłków. Jego niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że może pełnić funkcję kominka, pieca i grilla ogrodowego jednocześnie. Nie ulega wątpliwości, że odpowie na potrzeby wszystkich koneserów gotowania w terenie i nie tylko. Piec murowany jest dedykowany także osobom ceniącym sobie wysoką jakość dań przygotowywanych na żywym ogniu. Użytkowanie pieców ogrodowych stanowi także synonim ekologicznego i nowatorskiego stylu życia. 

Piec murowany 

Przydomowe miejsce rekreacyjne w zdecydowanej większości przypadków zawiera przestrzeń na wspólne biesiadowanie. Możliwość spożywania posiłków w promieniach słońca jest rzeczą, której nie odmówiłby niemal każdy. Lokalizując piec murowany w ogrodzie, warto jednak wybrać nieco osłonięte miejsce. Chętnie doradzimy zarówno względem samego wyboru pieca murowanego, jak i optymalnego miejsca dla jego montażu.

 

Szybko tempo życia codziennego wzmaga bowiem tęsknotę za bliskością z naturą oraz naturalnym przyrządzaniem potraw. Piec murowany jest wprost stworzony dla miłośników spędzania czasu na zewnątrz. Bez niego oferta naszej firmy kominki-deluxe byłaby po prostu niekompletna. 

Korzyści zakupu pieca murowanego 

 • Przyrządzanie zdrowych potraw i wysokiej klasy wypieków.
 • Źródło ciepła podczas chłodniejszych wieczorów.
 • Możliwość kreacji eleganckiego ogrodu.
 • Długi czas oddawania ciepła przez piec umożliwia jego wykorzystanie na suszenie warzyw i owoców. 
 • Luksowe przyjęcie gości. 
 • Podwyższenie walorów wizualnych całej posesji.

Piec murowany w ofercie firmy kominki-deluxe  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę gotowego pieca wymurowanego z kopułami ze sklepieniem łukowym. Jego użytkowanie wymaga rozpalenia ognia we wnętrzu pieca, co stanowi swojego rodzaju atrakcję dla biesiadników. Przyrządzanie potraw tym naturalnym sposobem jest formą powrotu do korzeni i tradycji rodzinnych. Niewątpliwie wpływa także poziom jakość dań i potraw.

Dania prosto z pieca 

Nie ulega wątpliwości, że potrawy przygotowane w piecach szamotowych opalanych drewnem są jedyne w swoim rodzaju. Ciekawostką jest także fakt, że ostateczny aromat dań przyrządzanych w piecu murowanym może się różnić ze względu na rodzaj drewna opałowego. Uraczenie gości gotowym daniem prosto z pieca 

Wymiary pieca murowanego kominków-deluxe:

 • Szerokość pieca wynosi 60 cm w wewnętrznej i 82 cm w zewnętrznej części konstrukcji.
 • Głębokość pieca wykonujemy na życzenie klienta, jednak jej minimalna wartość musi być równa przynajmniej 3 kopułom.
 • Przy 3 kopułach wielkość paleniska ma wymiary: 60 × 70 cm. Przy 4 kopułach: 60 × 90 cm
 • Drzwiczki żeliwne z termometrem mają szerokość 40 cm w świetle i wysokości 21 cm w najwyższym punkcie. Dostępne są również drzwi przeszklone. 
 • Dno pieca wyłożone jest płytką szamotową o grubości 3 cm.

Design pieców murowanych kominki-deluxe 

Front pieców murowanych w naszej firmie zazwyczaj jest kwadratowy. Alternatywnie może zostać on udekorowany wizerunkiem klinkieru lub płytkami medyteriańskimi. Na życzenie klienta piec może pozostać w stanie surowym lub zostać wzbogacony o izolację z tynkiem. Miejsce wylotu spalin pieca pozostaje również kwestią do uzgodnienia. Wylot spalin najczęściej ma jednak miejsce z przodu pieca lub na jego tylnej ścianie. Piece murowane przygotowywane są na specjalnej wylewce i ramie stalowej z wygodnymi uchwytami do przenoszenia. Stanowi to o ich solidności wykonania oraz wygodzie użytkowania. Poniżej wylewki znajduje się natomiast izolacja pieca, która ma nieodzowny wpływ na wydajność jego pracy.

 

Ze względu na ręczne wykonanie, gotowy piec może nieznacznie różnić się wymiarowo i wizualnie od wzorów zaprezentowanych w materiałach reklamowych. 

 

Powrót do listy pieców modułowych

Piec chlebowy