Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów indywidualnych kultowe piece do pizzy opalane drewnem stały się nieodłącznym elementem naszej oferty. Warto bowiem pamiętać, że ich obecność może wzbogacać nie tylko zaplecza techniczne restauracji. Coraz więcej klientów indywidualnych decyduje się na zakup profesjonalnego pieca do swojego domu. Zapach potraw przygotowanych w piecu do pizzy opalanym drewnem jest czymś, co po wizycie u domowników każdy zapamięta na długo. Mogą być Państwo pewni, że dom wyposażony w kominek do pizzy nigdy nie będzie pusty, a klimatyczny aromat zbuduje przyjemną atmosferę każdego rodzinnego wieczoru.

Kamienny piec do pizzy - sposób na stylową aranżację pizzerii

Warto zauważyć, że obecność murowanego pieca opalanego drewnem stanowi także punkt wyjściowy dla kreacji wyrafinowanego klimatu przestrzeni. Udając się do jakiegokolwiek domu, kuchni zewnętrznej lub lokalu gastronomicznego goście oczekują nie tylko smacznych i pięknie wyglądających dań, ale także wnętrza, w którym będą mieli szansę odpocząć. Nie ulega wątpliwości, że piękna i klimatyczna aranżacja przestrzeni, w której znajduje się kominek do pieczenia pizzy, stanie się jedynym w swoim rodzaju miejscem do spotkań rodzinnych i towarzyskich. Mamy nadzieję, że nasze piece posłużą Państwu w każdym z możliwych aspektów ich funkcjonalności. 

Tradycyjny piec do pizzy 

Marzenie o włoskim menu we własnym domu może stać się rzeczywistością jedynie z udziałem tradycyjnych pieców do pizzy. Tylko one są w stanie uczynić to najpopularniejsze danie świata zgodnym z tradycyjną recepturą. W czym tkwi tajemnica pieców szamotowych? Piece opalane drewnem nadają ciastu niezwykłego aromatu, który wpływa na zmysł węchu i smaku jednocześnie. Delikatna nutka pieczonego drzewa stanowi prawdziwą esencję kuchni włoskiej, sięgającej tradycją setek lat. Zdaniem wielu naszych klientów zakup tradycyjnego pieca do pizzy stał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę w kontekście dopełnienia gastronomicznego wyposażenia domu. 

Domowy piec do pizzy 

Piec do pizzy opalany drewnem przyda się również w domu, w którym na pierwszym miejscu stawia się jakość i smak przygotowywanych potraw. W tym miejscu warto zauważyć, że piec do pizzy umożliwia przyrządzenie nie tylko włoskiej pizzy domowej oraz pysznego chleba, ale także szeregu innych dań klasycznych. Należą do nich między innymi dania warzywne, mięsne i rybne, a nawet ciasta świąteczne. Potrawy uszykowane w piecu nie tylko lepiej wyglądają i smakują, ale mają również więcej wartościowych składników odżywczych. Co więcej, do zakupu piecyka do pizzy wielu  naszych klientów motywuje natomiast chęć powrotu do tradycji i naturalnego sposobu przygotowywania żywności. Nie ulega wątpliwości, że niezwykle ważny kontekst ekologiczny również ma w tym przypadku nieodzowne znaczenie. 

Piec do pizzy opalany drewnem - z czego może być wykonany?

Piece do pizzy opalane drewnem znajdujące się w naszej ofercie mogą być murowane lub odlewane z szamotu. Użyte w tych przypadkach materiały zapewniają:

  • niezwykłą efektywność obróbki cieplnej,
  • długie utrzymywanie wysokiej temperatury kominka.

Takie piece zapewniają wobec tego zarówno możliwość przyrządzenia ponadprzeciętnych potraw, jak i odczuwalnie mniejsze rachunki za prąd. 

Ogrodowy piec do pizzy 

Zakup tradycyjnego pieca do pizzy nie musi być związany jedynie z profesjonalną działalnością gastronomiczną. Jeśli należą Państwo do szczęśliwców cieszących się warunkami na postawienie kamiennego pieca do pizzy w ogrodzie, to serdecznie zachęcamy do rozważenia jego zakupu. W ogrodowym piecu do pizzy przyrządzić można całą masę dań mięsnych i nie tylko. Klimatyczny ogród ze stylowym piecem kamiennym to idealne miejsce na zaproszenie gości, zorganizowanie outdoorowego przyjęcia lub spędzenie letniego popołudnia w gronie najbliższych. Warto pamiętać, że zakup ogrodowego pieca to wieloletnia inwestycja, która oprócz pełnienia swoich podstawowych funkcji może podnieść walory wizualne całej posesji. 

Piece do pizzy 

Każdy piec do pizzy opalany drewnem znajdujący się w naszej ofercie możemy dostarczyć Państwu w formie złożonej i gotowej do użytku od zaraz lub w częściach przeznaczonych do samodzielnego montażu. Dzięki temu nasi klienci otrzymują możliwość pełnego dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb oraz uwarunkowań przestrzennych miejsca jego przeznaczenia. My ze swojej strony gwarantujemy, że wszystkie elementy, z jakich wykonano nasze piece, są wysokiej jakości, a ich doskonały design wpisze się zarówno w prywatny, jak i restauracyjny rodzaj aranżacji kuchennej. W przypadku pytań lub wszelkich wątpliwości związanych z zakupem naszych produktów z przyjemnością zapraszamy do kontaktu. 

Piec chlebowy