Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę pieca gotowego wymurowanego z kopulami. Szerokość pieca wynosi 60 cm wewnątrz, na zewnątrz 82 cm. Głębokość pieca wykonujemy na życzenie Klienta (od 3 kopuł wzwyż). Przy 3 komułach palenisko ma wymiary: 60x70 cm. Przy 4 kopułach: 60x 90cm. Front pieca zawsze jest kwadratowy z wizerunkiem klinkieru lub płytki medyteriańskie. Drzwiczki żeliwne, z termometrem, o szerokości 40 cm w świetle i wysokości 21cm w najwyższym punkcie. Dostępne są również drzwi przeszklone.

Piece przygotowywane są na specjalnej wylewce i ramie stalowej z wygodnymi uchwytami do przenoszenia. Dno pieca wyłożone jest płytką szamotową o grubości 3cm. Poniżej znajduje się izolacja pieca.

Wykończenie pieca jest w stanie surowym pod zabudowę lub na życzenie Klienta z izolacją i tynkiem. Wylot spalin do uzgodnienia z przodu lub w tylnej ścianie.

Ze względu na ręczne wykonanie, gotowy piec może nieznacznie różnić się wymiarowo i wizualnie od wzorów zaprezentowanych w materiałach reklamowych. 

Solidne piece do pizzy Wysokiej jakości piece chlebowe
Piec z kopułami Galeria pieców do pizzy
Wypróbuj nasze piece do pizzy  

Powrót do listy pieców modułowych

Piec chlebowy