Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Podstawy pod piece są powszechnie spotykane w domowych spiżarniach lub  profesjonalnych kuchniach gastronomicznych. Mogą zapewniać one nie tylko poprawną lokację pieców chlebowych lub pieców do pizzy, ale również innych urządzeń kuchennych. W większości przypadków konstrukcja tych elementów umożliwia umieszczenie pod blatem podstawy różnego rodzaju akcesoriów, między innymi tych przeznaczonych do pieca chlebowego. Fakt ten niewątpliwie korzystnie wpływa na ergonomię przechowywania przedmiotów wykorzystywanych w kuchni, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach.

O wszelkie informacje prosimy pytać u producenta.

 

Podstwa drewniana Podstwa drewniana
Podstwa metalowa Podstwa metalowa
Podstwa metalowa Podstwa ocynk

Podstawy pod piece

Na sprawne użytkowanie pieców do wypiekania pieczywa, pizzy lub przyrządzania potraw wpływa nie tylko wysoka funkcjonalność samej ich budowy. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także dobór właściwych akcesoriów do pieców oraz konstrukcji elementów im towarzyszących. Do komponentów, bez których produkcja pieczywa byłaby co najmniej utrudniona, należy między innymi podstawa pod piec chlebowy. 

Czym charakteryzują się piece firmy kominki-deluxe?

Dobierając produkty do kategorii podstaw do pieców chlebowych i pozostałych urządzeń gastronomicznych wykorzystywanych do obróbki cieplnej żywności, braliśmy pod uwagę:

  • stabilność konstrukcji, 
  • odporność na uszkodzenia, 
  • trwałość i wytrzymałość powierzchni podstaw, 
  • dopasowanie do konkretnych modeli pieców chlebowych.

 

Firma kominki-deluxe zadbała o kompleksowość swojej oferty, by potencjalni klienci mogli znaleźć w niej nie tylko piece chlebowe i piece do pizzy, ale także akcesoria i elementy wspomagające ich dogodne użytkowanie. 

Metalowe podstawy pod piece do pizzy 

W ofercie kominki-deluxe dostępne są metalowe podstawy pod piece. Ich szczegółowy wygląd i przykładowy typ konstrukcji widoczny jest na niżej zaprezentowanych zdjęciach. 

 

Nie ulega wątpliwości natomiast, że korzystną cechą każdej podstawy do pieca jest jej kompatybilność z innymi elementami pomieszczenia. Podstawy metalowe są natomiast świetnym pomysłem w zakresie zastosowań, które charakteryzują się nieco bardziej wymagającymi warunkami eksploatacyjnymi. 

Podstawy pod piece do chleba 

Produkcja podstaw do pieca oferowanych przez firmę kominki-deluxe przebiega w sposób wysoce spersonalizowany i odpowiadający szczegółowym oczekiwaniom klienta. Każdy przyszły właściciel podstawy do pieca chlebowego ma prawo wybrać docelową wielkość, wysokość i materiał jej konstrukcji. 

 

Priorytetem w zakresie budowy podstaw pod kominki szamotowe, modułowe lub gotowe jest natomiast ich pełne dopasowanie do modelu pieca chlebowego. Podstawa o źle dopasowanej wielkości, konstrukcji i materiałach względem wagi pieca chlebowego może spowodować straty finansowe związane z uszkodzeniem urządzeń kuchennych. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży doradzą zarówno w wyborze podstawy do pieca, jak i jakichkolwiek elementów znajdujących się w ofercie kominki-deluxe.

Renomowany producent podstaw do pieców na rynku 

Producentem podstaw do pieców obecnych w naszym asortymencie jest firma Brysch. Niektóre dodatkowe modyfikacje oferowanych przez nią produktów mogą być możliwe po uprzedniej konsultacji z wykonawcami. Jako kontrahent firmy Brysch możemy Państwa zapewnić, że wszystkie użytkowane przez nią materiały cechuje najwyższa jakość w branży. Solidność i wieloletnia trwałość oferowanych przez nią podstaw pod piece do pizzy lub chleba jest priorytetem i swojego rodzaju standardem. 

Piec chlebowy