Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Piec Milano to nasz najnowszy produkt. Piec wykonany całkowicie z szamotu. Służy on doskonale do wypieku pizzy i chleba. Opalany drewnem. Budujemy i sprzedajemy piece najlepszej jakości, które wspaniale pracują a ich piękny wygląd powoduje iż każdy z nich jest niepowtarzalny. Każdy piec ma swój charakter i jest on na rynku polskim jedynym w swoim rodzaju. Wszystkie piece sprawdzają się świetnie! Chętnie wykorzystywany jest na festynach, w plenerze, w restauracjach, pizzeriach oraz do użytku domowego.

Wszystkie potrawy są chrupiące i smaczne. Zainteresowanie klientów jest ogromne w kraju i zagranicą.

Piec Milano zbudowany jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Nasze piece wykonywane są z najlepszych obecnie na rynku materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych dających pewność nienagannej i długoletniej pracy.

Wspaniały smak i zapach pizzy wypieczonej w piecu Milano jest nieporównywalny do wypieku w tradycyjnych piecach elektrycznych . Piec bardzo dobrze sprawdza się również do wypieku bułek, ciasta, ryb a także mięsa i innych potraw.

Piec posiada komin z szybrem żeliwnym o 100% szczelności.


OPIS PRODUKTU:

  • Podstawa betonowa z praktycznymi uchwytami do transportu. Piec murowany z szamotu którego masa akumulacyjna to około 10 cm grubości ściana.
  • Izolowany specjalną matą ceramiczną o gr 2.5 cm , wykończony cegłą naturalną, ręcznie formowaną. Od spodu izolowany płytami izolacyjnymi. Komin murowany z szamotu usytuowany bezpośrednio nad drzwiami wyposażony w szyber żeliwny. Istnieje możliwość zainstalowania wkładki Fi 15 (przejście mufy) w celu postawienia komina Fi 15 cm.
  • Drzwiczki szer 41 cm wys 29 cm wyposażone w dolot powietrza i termometr do 500, możliwość dokupienia szybki.
Piec Milano Piec Milano
Piec Milano Piec Milano
Piec Milano Piec Milano
Piec Milano  

Powrót do listy pieców kopułowych

Piec chlebowy