Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie branży gastronomicznej na piece do pizzy opalane drewnem postanowiliśmy wprowadzić na stałe tę kategorię produktów do naszej oferty. Gwarantujemy, że nasz piec wzbogaci zaplecze techniczne restauracji i pozwoli na przygotowanie wielu przepysznych i pachnących dań. Zapach potraw przygotowanych w piecu do pizzy opalanym drewnem jest czymś co każdy z nas chętnie wspomina i do czego wraca. Mogą być więc Państwo pewni, że pizzeria w niego wyposażona nigdy nie będzie pusta, a aromat ściągnie wielu przechodzących ludzi.

Piec do pizzy opalany drewnem przyda się również w każdym domu, gdzie na pierwszym miejscu stawia się jakość i smak przygotowywanych w potraw. Mogą Państwo dzięki temu nie tylko upiec piękną i aromatyczną wersje własnego wariantu najpopularniejszej włoskiej potrawy, ale przygotować świąteczne ciasto, mięso, rybę, czy danie warzywne. Piece do pizzy opalane drewnem, które znajdą Państwo w naszej ofercie mogą być murowane lub odlewane z szamotu. Użyte w tym wypadku materiały zapewniają niezwykłą efektywność obróbki cieplnej, krótki czas nagrzewania oraz długie utrzymywanie najwyższej temperatury.


Każdy piec do pizzy opalany drewnem znajdujący się w naszej ofercie możemy dostarczyć Państwu już złożony lub w częściach do samodzielnego montażu. Dzięki temu niezależnie od potrzeb nasi klienci otrzymują możliwość 100%-ego dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb oraz możliwości lokalowych. My ze swojej strony gwarantujemy, że wszystkie elementy, z jakich wykonano nasze piece, są wysokiej jakości, a ich design doskonale wpisze się w każdy rodzaj aranżacji Państwa kuchni – nie ważne czy prywatnej, czy też restauracyjnej.

Piec chlebowy