Wieloletnia praktyka i fachowe rozwiązania

www.kominkideluxe.pl

Piece do pizzy opalane drewnem

www.kominkideluxe.pl

Profesjonalne piece chlebowe

Szybkie nagrzewanie | długi czas oddawania ciepła

Wieloletnia praktyka | fachowe rozwiązania

Lider na polskim rynku wsród producentów
pieców opalanych drewnem.

Nawiązując do wyjątkowego zainteresowania produktami opalanymi drewnem, a więc biomasą, uprzejmie informujemy, iż wszystkie nasze piece opalane drewnem zaliczamy właśnie do pieców na biomasę.

Jak wiemy drewno zalicza się do odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, idąc naprzeciw wielkiej rewolucji związanej z pozyskiwaniem odnawialnych źródeł energii, informujemy naszych Klientów, którzy planują właśnie takie inwestycje, iż nasze piece opalane drewnem do wypieku chleba, pizzy, podpłomyków, ciast, suszenia owoców lub grzybów zaliczane są do pieców całkowicie opalanych biomasą.

Biomasa to odpowiedź na współczesny trend do poszukiwania naturalnych źródeł energii, co skrzętnie wykorzystaliśmy projektując nasze piece.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych biopieców opalanych biomasą (drewnem) oraz do nawiązania kontaktu z nami. Możemy Państwa zapewnić, że drewno, którym opalane są nasze piece, nada Państwa wypiekom naturalnego i niezapomnianego smaku, a także niepowtarzalnego zapachu.

Piec chlebowy